Çok ucuz fiyatlarla Bursa Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Iğdır’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 55 dakikadır.

[insert page=’igdirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Iğdır uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Iğdır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Iğdır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Iğdır Uçak Bileti
Bursa Iğdır Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Iğdır, şirin bir kenttir.  Şehit Türkler Anıtı ve Mezarı 1915 ve 1920 yılları arasında bölgede yoğun olarak yaşanılan Ermeni terör örgütü ASALA saldırılarını sembolize eden anıttır. Müzenin içinde iki adet havuz bulunur. 36 metre yüksekliğindeki anıt, 5 adet kılıçtan meydana gelmiştir. Yerden yüksekliği 43,5 metre ile Türkiye’de bulunan en yüksek anıt özelliğine sahiptir. Oldukça geniş bir alana yayılmış olan yapı, 1999 yılında hizmete girmiştir. Aynı zamanda müzenin içinde bir de kütüphane yer alır.

Tuzluca ilçesinde bulunan Tuz Mağaraları, 55 dönümlük bir araziye sahiptir. Ülkenin tahmini olarak 100 yıllık tuz ihtiyacını karşılayabilecek olan mağarada günlük olarak 60 tonluk tuz çıkarılır. İlginç yüzey şekilleri ile dikkat çeken Tuz Mağaralarının, solunum hastaları için oldukça da faydalı olduğu bilinir.

Köroğlu Kalesi, Iğdır’ın Tuzluca ilçesinde yer alır. İlçe merkezine 10 kilometre uzaklıkta yer alan kale, eski dönemlerde Aras Nehrinin güvenliğini sağlamak amacıyla gözetme alanı olarak kullanılmıştır. Koçbaşı Mezar Taşları, Karakoyunlu Devleti zamanında yapılmıştır. Genellikle şehrin her yerinde yer alan bu mezar taşları tarihi aydınlatmak için önemli bir yapıdır.

Bursa Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’igdir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.