Çok ucuz fiyatlarla Bursa Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Hakkari’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 15 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Hakkari uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Bursa Hakkari Uçak Bileti
Bursa Hakkari Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Hakkari, hem Anadolu hem de Mezopotamya tarihine bölgesine tanıklık eden şehirlerden biridir. Hakkari Kayak Merkezi, şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alan Merga Bütan Yaylasında bulunur. Bölgenin kışın turizm ihtiyacını karşılayan kayak merkezi, yaklaşık olarak 2700 rakıma sahiptir. Kış sporu sevenlerin şehirde görmesi gereken yerler arasında olan Hakkari Kayak Merkezinin etrafında dinlenmek için tesis bulunuyor.

Yüksekova ilçesinin Yazılı Köyünde bulunan Seyithan Gölü, Cilo Dağlarının zirvesindedir. Berçelan Yayalası olarak da bilinen bölge, Hakkari’nin tabiat güzelliğinin en iyi örneklerinden biridir. Aynı zamanda Seyithan Gölünde dağcılık, kayak sporu ve kamp yapabilirsiniz.

1700 ve 1701 tarihleri arasında yapılan Meydan Medresesi, Hakkari şehir merkezinde yer alır. Dönemin Hakkari yöneticilerinden olan İbrahim Bey tarafından yaptırılmıştır. Hakkari’nin en bilindik ve önemli yapıları arasında olan Meydan Medresesinin pek çok yerinde Selçuklu ve Osmanlı kalıntıları bulunur.

Hakkari’nin doğal güzellikleri arasında yer alan Cennet Cehennem Vadisi, Cilo Dağlarında yer alır. Vadinin bir tarafı tamamen buzullar ile diğer tarafı ise çiçekler ile kaplıdır. Bölgede kamp, tırmanma ve doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Bursa Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.