Çok ucuz fiyatlar ile Bursa Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Bursa’dan Eskişehir’e direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 17 saat 5 dakikadır.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Bursa Eskişehir Uçak Bileti
Bursa Eskişehir Uçak Bileti

Dünyanın en güzel şehirleri ile eş değer bir görünüme sahip olan Eskişehir, ülkemizin en modern ve sanatsal kentlerinden biridir. Öğrenci kenti olarak bilinen Eskişehir, oldukça yüksek bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Aktif bir eğlence hayatına kucak açan şehir, pek çok gezginin de seyahat rotasıdır.

Tarihi Odunpazarı evine kurulan Eskişehir Balmumu Heykeller Müzesinde, yerli ve yabancı birçok sanatçı, düşünür ve siyasetçinin balmumu heykeli bulunuyor. Ülkemizin en keyifli balmumu heykellerinin yer aldığı müze, görülmeye değer bir güzelliğe sahiptir.

Lületaşının başkenti olan Eskişehir, ünlü Lületaşı Müzesi ile oldukça ilginç içeriklere sahiptir. Lületaşından elde edilen pek çok takı ve aksesuarın yer aldığı müzede aynı zamanda taşın ham halini de görebilirsiniz. Kurşunlu Külliyesinde yer alan müze, pek çok sanatçının el emeği ile göz alıcıdır.

Odunpazarında bulunan tarihi evler günümüzde restoran, kafe, bar, konak, otel, el sanatları çarşısı gibi pek çok faaliyet için kullanılır. Bunlardan birisi ise Atlıhan El Sanatları Çarşısıdır. Geçmişte han olarak kullanılan çarşı, yapılan yenilikler ile günümüzde iki katlı, hediyelik ve yöresel eşya dükkanı olarak hizmet veriyor.

Bursa Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Havalimanı içinden de Bursa Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı