Çok ucuz fiyatlarla  Bursa Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa‘dan Erzincan‘a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Erzincan uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan nerelere gidebiliriz?

Bursa Erzincan Uçak Bileti
Bursa Erzincan Uçak Bileti

Birinci dereceden deprem kuşağı üzerinde yer alan Erzincan, tarihte Urartu ve Hitit medeniyetlerine uzun yıllar boyunca ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle şehirde doğal güzelliklerin yanı sıra, farklı medeniyetlere ait beşeri güzelliklerde ön plana çıkar. Erzincan’ın güneyinde yer alan ve Toros Dağlarının bir uzantısı olarak gelen Munzur Dağları, şehirde görülmesi gereken tabiat harikalarından biridir. 10 adet zirveye sahip olan bu dağ, volkanik kayalardan oluşur. Munzur Dağı yapısı gereği oldukça sert kayalıklardan oluşuyor. Dağın yüksek kesimlerinde kaya habitatları ve dağ çayırları bulunuyor. Bunun dışında dağ oldukça kurak bir alana sahiptir.

Tarihte Bizans, Urartu ve Osmanlı’nın izlerini taşıyan Altıntepe Ören Yeri, ülkemizin tarihine ışık tutan önemli kalıntıların bulunduğu bir bölgedir. Üzümlü ilçesinde yer alan Altıntepe Ören Yeri’nden çıkarılan buluntular arasında iç kale, saray kompleksi, birçok mezar ve farklı medeniyetlere ait kale duvarı bulunuyor.

Şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta olan Üzümlü ilçesinde yer alan Aygır Gölü, ülkemizin en önemli krater göllerinden biridir. Sporseverler için gayet elverişli bir zemine sahip olan Aygır Gölü ve etrafında bot gezisi, dağ yürüyüşleri, kamp ve kaya tırmanışları yapabilirsiniz.

Bursa Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.