Çok ucuz fiyatlarla Bursa Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Dalaman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Dalaman uçak bileti al!

Sizde Bursa’dan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Dalaman Uçak Bileti
Bursa Dalaman Uçak Bileti

Ülkemizde, doğa, deniz ve tarihinin iç içe geçtiği  bir şehir olan Dalaman, kendine has yapısı ile görenleri hayran bırakacak güzelliklere ev sahipliği yapar. Muğla’nın en güzel ilçeleri arasında yerini alan Dalaman, adını dünya çapında duyurmuş bir turizm merkezidir.

Dalaman’ın en güzel koylarından olan Sarsala ve Hurmalı arasındaki bölgede bulunan Kapıdağı Yarımadası, Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadası özelliğini taşır. Yaz turizminin dışında bölgede oldukça eski tarihlere dayanan kalıntılarında yer aldığı yarımada tarihseverler tarafından oldukça ilgiyle karşılaşan bir bölgedir. Muhteşem koyları, burunları ve eşsiz manzarası ile Kapıdağı Yarımadası, gezi listelerinin başında yer alması gereken bir bölgedir.

Dalaman Çayının geçmişteki ismi İndos’tur. 229 kilometre uzunluğa sahip olan adrenalin dolu çay, Fethiye ve Marmaris arasında yer alır. Oldukça dar ve derin bir havzadan dökülen Dalaman Çayı, rafting sporu için uygundur. Bölgeye yakın mesafede bulunan Akköprü köyündeki pansiyonlar turistler tarafından tercih edilir. Şehirde Ardıçlı Tepe, Antik Demirciler Çarşısı, Asman Eski Köprü, Günlüklü ve Ekincik Koyu görülmesi gerekenler listesinde yer alır.

Bursa Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.