Çok ucuz fiyatlarla Bursa Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Bursa Çanakkale Uçak Bileti
Bursa Çanakkale Uçak Bileti

Truva Savaşlarına tanık olan şehir Çanakkale, yaşanan savaşların bıraktığı izler ile tarihe ışık tutan bir şehirdir. Aynı zamanda pek çok turistik bölgesi ile de yılın her mevsimi çok sayıda turist trafiğinin yoğun olarak yaşandığı bölgelerin başında gelir. Çanakkale şehir merkezi hala o sıcak dokusunu muhafaza eden şanslı kentlerden biridir. Şehir merkezinde bulunan kordonda yaptığınız keşif sonrası birçok filme konu olan Truva atını da göreceksiniz. Çanakkale Deniz Müzesi, ismi dışında aslında 1. sınıf askeri müze sıfatını almıştır. Bunun nedeni ise Çanakkale Savaşı sırasında günümüze kadar ulaşan pek çok kalıntının müzede sergilenmesidir. Müzede en çok ilgi çeken hatıralardan biri ise Nusret Mayın Gemisinin maketidir.

Çanakkale’de şehrin en yüksek tepesi ve panoramik manzarası üzerine kurulu Assos Antik Kentin tarihi M. Ö. 900’lü yıllara dayanıyor. İçinde Athena Tapınağı, Nekrapol, Agora, eski çağdan kalma surlar ve antik tiyatro bulunuyor. Kültürel bir miras olan Assos Antik Kenti’nin bir başka şımartıcı yönü ise gün doğumunun ve batımının muazzam manzarasıdır.

Bursa Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.