Çok ucuz fiyatlarla Bursa Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 45 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Bodrum uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Bodrum Uçak Bileti
Bursa Bodrum Uçak Bileti

Günümüzde Türkiye’nin eğlence başkenti olarak anılan Muğla Bodrum’da hem kültürel tarihi yapılar, hem de olağanüstü güzellikte doğa harikalarına şahitlik edebilirsiniz. Dokusu hala bozulmamış şirin sahil kasabalarında güneşin doğuşunu ve batışını izlemek size muhteşem bir haz verecektir. M. Ö 11. yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kurulduğu tahmin edilen Bodrum’un antik adı Halikarnassos olarak bilinir. Halikarnas Mozolesi, antik dönemin Keops piramidinden sonra en yüksek anıtıdır.

Rodos şovalyeleri tarafından 15. yüzyılda inşa edilen Bodrum Kalesi Halikarnassos Mausoleion’unun taşları ile döşenmiştir. Alman mimar tarafından yapılan kale, 1523’te Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilmiş ve onarılmıştır. 1965 yılında kalenin içine yapılan Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi iki bölümden oluşuyor. Birinci bölüm kalenin içinde bulunan kilisenin içinde yer alıyor. Burada Tunç Çağına ait kalıntılar bulunuyor. İkinci bölüm ise sünger avcıları tarafından suyun altında ele geçirilmiş birçok eserden oluşuyor. Klasik, Arkaik ve Helenistik dönemlere ait pek çok eserin yer aldığı Sualtı Arkeoloji Müzesi, ülkemizdeki en önemli su altı müzelerinden biridir. Salmakis Burcu, Çömlekçi Köyü, Müsgebi Köyü Gömütleri Bodrum’da turistik yerler arasında yer alır.

Bursa Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.