Çok ucuz fiyatlarla Bursa Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Batman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 10 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Batman uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Batman Uçak Bileti
Bursa Batman Uçak Bileti

Güney Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Batman‘da günümüze dek pek çok uygarlık hakimiyetini sürdürmüştür. Tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bilinen şehirde mağaralar, manastırlar ve kiliseler oldukça ilgi çekicidir. Çok eski çağlardan beri yaşamın olduğu bilinen Hasankeyf’in tam olarak kuruluş tarihi bilinmiyor. M. S. 4. yüzyılda ilk yerleşik yaşama geçildiği tahmin edilen kale, Bizans İmparatoru Konstantinos tarafından bölgeyi güven altında tutmak için yaptırılmıştır. Dicle kıyısında yer alan Hasankeyf Kalesi eski dönemlerde medrese, darüşşifa, rasathane gibi  amaçlarla bölgenin ilim merkezi olarak kullanılmıştır. 1981 yılında sahip olduğu değerler göz önüne alındığında, Sit alanı ilan edilerek, koruma altına alınmıştır. Bölgede tarihi, kültürel ve stratejik açıdan oldukça önemli bir yer tutan Hasankeyf, Batman’da görülmesi gereken yapıların başında gelir.

Dicle Nehri kıyısında kalkerli arazi yapısı ile dikkat çeken Hasankeyf Ören Yeri, derin, dar ve heybetli kanyonlardan oluşuyor. Dar vadilerden oluşan mağara evleri, muazzam bir seyir keyfi sunuyor.

Zeynel Bey Kümbeti, Memikan Köprüsü, Maladabi Köprüsü, Hasankeyf Yolgeçen Hanı Batman’ın önde gelen turizm noktaları arasında yer alır.

Bursa Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.