Çok ucuz fiyatlarla Bursa Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa‘dan Artvin‘e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 25 saat 10 dakikadır.

[insert page=’artvinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Artvin uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Bursa Artvin Uçak Bileti
Bursa Artvin Uçak Bileti

İnsanı mest eden doğa manzaraları ile kartpostallık görüntülere sahip olan Artvin, tam olarak bir doğa harikasıdır.

Cehennem Deresi Kanyonu 200 metreyi aşan görüntüsü ile görenleri şaşırtan bir oluşuma sahiptir. Ardanuç Cehennem deresi içinde yer alan vadi, şehirde görülmeye değer değişik doğa harikaları arasındadır. Arhavi ilçesindeki Ortacalar Köyü’nde yer alan Çifte Köprü, değişik mimarisi ile oldukça ilgi çekicidir. Eğimli olan iki köprüde tek kemerden meydana gelir.

Karadeniz’in eşsiz doğasına kendinizi bırakmak istiyorsanız Yaylalar Köyü’ne mutlaka uğramalısınız. Yusufeli ilçesine bağlı olan Yaylalar Köyü, Hevek Deresi manzarasına karşı kurulmuştur. Yamaç üzerine kurulan evler birçok kişiye göre Alpler’i andıracak bir güzelliğe sahiptir.

Borçka ilçesinde yer alan Otingo Kaplıcası, şifalı suyu ile yıl içinde pek çok yerli ve yabancı turisti konuk eder. Kaynak suları ile ünlü olan Otingo Kaplıcasına güzel bir manzara eşlik eder. Karagöl Sahara Milli Parkı, Sahara Pancarlı Şenlikleri’nin yapıldı alandır. Kamp alanlarına da sahip Karagöl Sahara, Laşet Deresi etrafında 1800 metrelerde kademeli olan düzlükler üzerine kurulmuştur.  Yıldız Gölü, Maral Şelalesi, Mençuna Şelalesi, Tekkale Manastırı şehirde görülmesi gereken turistik yerler arasındadır.

Bursa Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.