Mali, Fildişi Sahilleri ve Nijer ile komşu olan Burkina Faso, denize kıyısı olmazken başkenti Ouagadougou’dur. Sosyo-ekonomik ve siyasi bakımdan çevresindeki ülkelere göre daha istikrarlı bir yapısı olan ülkeye gitmek için Burkina Faso vize işlemlerinin yapılması gerekiyor. Burkina Faso vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz.Burkina Faso vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Burkina Faso vizesi için bizi arayın.

Ucuz Burkina Faso vizesi almak isteyenler

Kelime anlamı olarak “hür insanlar diyarı” anlamına gelen Burkina Faso’da 9-10 civarında farklı etnik gruba rastlamak mümkündür. Ülke 15 milyon nüfusludur. Yüz ölçümü olarak ise Türkiye’nin dörtte birinden biraz daha büyük denebilecek bir durumdadır. Tarım sektörü ülkenin gelir kapılarından ve nüfusun ortalama yüzde 80’i tarım sektöründe çalışmaktadır. Sanayi ise buna oranla yok denecek kadar azdır. Fosfat, bakır ve magnezyum madenleri yabancılar tarafından işletilmektedir. Afrika’nın dördüncü büyük altın üreticisi konumundadır.

Ucuz Burkina Faso Vizesi
Ucuz Burkina Faso Vizesi

İnsanların oldukça çalışkan olduğu Burkina Faso’da çevre bilinci oldukça gelişmiş durumdadır. Yaz aylarında sıcaklık 40 derecenin üstüne kadar çıkabilmektedir. Kültür açısından oldukça çeşitlilik gösterir. Küçük çapta tarımsal alanlarda insanlar mutlaka bir şeylerle uğraşmaktadırlar. İç kesimlerde insanlar tahıl üretimi ile uğraşmaktalar. Motosiklet ve bisiklet kullanımı oldukça yaygındır.

Herhangi bir resmi dini yoktur. Fakat nüfusun neredeyse yarısı Müslümandır. Bazı kaynaklar Müslümanlarının oranının yüzde 60 civarında olduğunu göstermektedir. Nüfusun yüzde 10’luk bir kısmı ise Hristiyandır. Hristiyanların çoğunluk kısmı Fransız işgalinden sonra gelip yerleşmiş olan bireyler oluşturmaktadır. Hristiyan kesim daha çok şehir merkezinde oturmaktadır. Geriye kalan diğer insanlar ise doğa dinlerine inanan kişilerden meydana gelmektedir.

Burkina Faso vize işlemleri

Burkina Faso’ya gitmek için gerekli vize işlemlerinin yaptırılması ve sonrasında seyahate çıkılması gerekmektedir. Hizmet ve Hususi Pasaport sahibi kişiler vizeye tabidir. Ancak diplomatik siyah pasaportu olanlar 180 gün içinde 90 günlük bir kısımda vizeden muaftırlar. Burkina Faso’ya gitmek için ucuz Burkina Faso vizesi alıyoruz. Vize işlemlerini yaptırmak isteyenlere firmamız gerekli desteği sağlamaktadır. Burkina Faso vize işlemleri için zaman bulamayan vatandaşlarımız için hem hızlı hem de ekonomik vize işlemleri yapılmaktadır. Yetkililerimiz vize işlemleri için tüm gerekli detayları sizinle paylaşmaktadırlar. Hemen arayıp aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, gereli bilgileri alabilir ve Burkina Faso vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Burkina Faso vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Burkina Faso vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.