Bulgaristan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Bulgaristan vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Bulgaristan vizesi için bizi arayın.

Bulgaristan denilince ala hemen zengin bir tarih ve yemyeşil doğası gelmektedir. AB üyesi olan Bulgaristan Avrupa’nın 16. büyük ülkesi konumundadır ve ülkemize kuzeybatıdan komşudur. Bulgaristan ülkemizden pek çok turisti geziyi kabul etmekle beraber ekonomik tatil fiyatları ile de dikkatleri çekmektedir. Bulgaristan seyahat için vize isteyen ülkeler arasındadır. Bulgaristan vize işlemleri gerçekleştirildikten sonra Bulgaristan’a seyahat gerçekleştirilebilir.

Ucuz Bulgaristan Vizesi isteyenler

Bulgaristan vizesi - Bulgaristan vize işlemleri - Ucuz Bulgaristan vizesi
Ucuz Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan doğası, tarihi kiliseleri, boylu boyunca uzanan görkemli plajları ile turistlerin gözde tatil ülkelerinden birisidir. Resmi dili Bulgarca olan Bulgaristan’da halkın tamamına yakını bu dili konuşmaktadır. Bulgarca dışında Rusça ve Türkçe de kullanılan popüler diller arasındadır. Para birimleri Bulgar Levası’dır. Türkiye yerel saati ile arasında fark bulunmamaktadır.

Bulgaristan vizesi alınarak ülkeye seyahat edilebilir. Böylece ülkenin eşsiz tarihi ve doğal güzellikleri ile buluşabilirsiniz.

Bulgaristan turist vizesi için istenecek evraklar Bulgaristan Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Konsolosluk insiyatifine göre belgelerde değişiklik, ekleme ya da çıkarma yapabilmektedir. Bulgaristan Konsolosluğu vize bölümü istenen güncel evraklar hakkında bilgi vermektedir.

Bulgaristan vize başvurusunda pasaporta dair bazı özellikler istenmektedir. Örneğin Bulgaristan seyahat dönüşü sonrasında en az 6 aylık geçerlilik süresinin bulunmasıdır. Pasaporta vizenin basılabilmesi için en az 2 boş sayfaya sahip olmalıdır. Ayrıca pasaportun son 10 sene içerisinde çıkarılmış olması istenmektedir. Pasaportun aslı ve beraberinde kimlik bilgilerinin bulunduğu sayfanın fotokopisi istenmektedir. Uzatılmış pasaportlar ile eski yani mavi dediğimiz pasaportların vize başvurusunda kabul edilmediğini de belirtmek gerekiyor.

Bulgaristan Vize İşlemleri

Bulgaristan seyahati için gerekli vize işlemlerinizi firma olarak deneyimli kadromuz ile sizin için yapmak ve bu süreci doğru adımlarla tamamlamaktayız. İstenen belgelerin listesini hazırlama, belgelerin doğruluğunu ve eksik olup olmadığını kontrol etme, konsolosluğa gerekli evrakların gönderilmesi, konsolosluktan cevap belgelerinin kişiye ulaştırılması gibi pek çok önemli detayı sizler için firmamız yapmakta ve vize işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olmaktadır.

Vize işlemlerinde atlanacak en ufak bir detay ya da unutulan bir evrak vizenin reddedilmesine neden olmakla beraber sonrasında yeniden vizeye başvurmak isteyenler için negatif bir durum ortaya çıkaracaktır. Bu sebeple Bulgaristan vize başvurunuzun eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için özenle işlemlerinizi yürütüyoruz.

Tatil city markası, sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edecek. Vize işlemleri için ofisimiz hizmetinizde.

Bulgaristan Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.