Brunei Barış Ülkesi Devleti, Güneydoğu Asya’da konumlanan bir devlettir. Kuzeyden Güney Çin Denizi, Borneo Adası’nın kuzeybatı kıyısında, batı, güney ve doğudan Malaysiya Federasyonu’nu oluşturan 3 federal devletten biri olmaktadır. Çevresi Saravak ile çevrili durumdadır. Kıyı şeridi 160 km’dir. Kıyı şeridi Seria’da mercan kumsalından başlayarak kuzeydoğuda Brunei Körfezi’ne kadar uzanmaktadır ve ortalama şeridin uzunluğu 160 m’dir. Brunei vize işlemleri için gerekli bilgileri firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Brunei vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Brunei vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Brunei vizesi için bizi arayın.

Ucuz Brunei vizesi almak isteyenler..

İklim bakımından ülke tropikal iklim kuşağında yer almaktadır. Rutubetli ve sıcak bir hava hakimdir. Fakat geceleri yer yer serinlik söz konusudur. Denizden gelmekte olan rüzgar ise nem oranını düşürmektedir. Ülkenin üçte ilik bir bölümünü bataklık ve ormanlıklar oluşturmaktadır. Ekili alanlar tarıma elverişli olmadığından yüz ölçümünün sadece yüzde 3’lük bir kısmını oluşturmaktadır. Tarımsal ürünler ülke tüketiminin sadece yüzde 25’ini karşılar ve bun ürünler arasında tatlı patates, manyok, muz, pirinç, meyve ve ananas başlıcalarıdır. Ülkede sığır besiciliği ve karides üretimi gidere yaygınlaşmaya başlamıştır.

Ucuz Brunei Vizesi
Ucuz Brunei Vizesi

Ülkede tek bir havaalanı vardır. O da ülkenin baş kentinde bulunmakta ve tek trafiğe açık alandır. Liman olarak başkentte ithalat ve ihracata yönelik bir liman vardır. Ülke 100 grostonun üstünde yük kapasiteli 51 tane gemi, 20 km de demiryoluna sahiptir. 2250 km ise asfaltlanmış karayolu vardır. Ülkede hemen hemen iki kişiye bir adet motosiklet düşmesi ilginç bir detaydır.

Brunei Barış Ülkesi Devleti’ne gidecek yolcular vize için hangi işlemleri yaptıracaklarını bilmiyorlarsa bizimle irtibata geçebilirler. Brunei vize işlemi için gerekli detayları sizlere aktarıyoruz. Resmi adı ile Brunei Barış Ülkesi Devleti’ne gidecek yolculardan pasaport türüne bakılmaksızın 30 günlük bir muafiyet söz konusudur. Bu sebeple gidecek kişiler 30 günlük bir muafiyete tabi olacaktır.

Brunei vize işlemleri

Tüm ülkelerde olduğu gibi Brunei Barış Ülkesi Devleti’ne dair arzu ettiğiniz tüm bilgileri firmamız uzman yetkilileri sizlere aktarmaktadır. Ülkeye dair detaylar ve daha fazla bilgi isteyen kişiler için Brunei Barış Ülkesi Devleti vize işlemlerinden sorumlu yetkililerimiz yardımcı olmaktadır. Brunei vize işlemine dair ya da diğer tüm ülkeler için vize hakkında sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Brunei vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Brunei vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.