Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Sivas  uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 25 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bodrum Sivas uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Sivas bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Sivas Uçak Bileti
Bodrum Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski şehirleri arasında olan Sivas İpek ve Kral yolunun kesişim noktasıdır. Tarihi ilk çağlara kadar dayanan kent asırlar boyunca farklı milletlerin hüküm sürdüğü bir merkez olarak kullanıldı. Önemli yolların varlığı ile beraber bugün ticaretin yoğun bir şekilde yaşandığı Sivas, aynı zamanda yüz ölçümü olarak da ülkemizin en geniş ikinci ilidir. Kültürel değerleri ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de görülmeye değer olan kent gölleri ve kaplıcaları ile ünlüdür.

Tiflisli ve Ahlatlı ustaların ülkemizdeki en önemi eserlerinden biri olan Divriği Ulu Cami Sivas’a 185 kilometre uzaklıkta yer alan Divriği ilçesinde yer alır. Anadolu Selçuklularına bağlı Mengücek Beyliği tarafından inşa edilen cami, 1985 tarihinden bu yana UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Üzerinde yer alan binlerce figürün birbirini tekrarlamadığı cami İslam alemi içinde en gösterişli yapılardan biridir. “Anadolu’nun Elhamrası” olarak da adını duyuran yapı dünyaca ünlüdür. Şehrin tarihi sembolü olarak nitelendirilen Ulu Cami örtü sistemleri, motifleri ve süslemeleri ile tam bir uyum içindedir.

Bodrum Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bodrum Sivas bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.