Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Van’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 5 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Van uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Van Uçak Bileti
Bingöl Van Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş ve en kalabalık şehri olan Van, kedisi, gölü ve kaleleri ile adını oldukça sık duyurmuştur. M. Ö. 9. yüzyılda Urartu ve Sarduriler tarafından yaptırılan Van Kalesi, günümüze kadar sağlamlığını koruyarak gelmiştir. Van şehir merkezine 5 kilometre mesafede bulunan kale sert ve sağlam kaya parçalarına sahiptir. Tuşba ismi ile Urartulara başkentlik yapan kale, Sarduri’ye ait olduğu düşünülen Asur dilinde çivi yazılı kitabelere sahiptir.

Gürpınar ilçesinde yer alan ve Van şehir merkezine mesafesi 60 kilometre olan Hoşap Kalesi, Mahmudi Süleyman tarafından 1643 yılında inşa ettirilmiştir. Eski zamanda Türkiye ve İran yolu üzerinde stratejik bir noktada yer almasından ötürü oldukça büyük bir ticari öneme sahip kalenin içinde köy evleri, zindan, mescit ve sarnıç bulunur. Gürpınar ilçesinde yer alan ve günümüze kadar ulaşmış bir başka eser ise Çavuştepe Kalesidir. Bu kale de Sarduri tarafından M. Ö 764 yılında yaptırılmıştır.

Dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van Gölü’nün etrafı 120 kilometredir. İçinde dört adası bulunan Van Gölü, volkanik bir göldür. Burası bölgeye kattığı turistik özelliği ile şehre gelenlerin ilk uğrak noktasıdır.

Bingöl Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.