Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Trabzon’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 40 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Trabzon uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Trabzon Uçak Bileti
Bingöl Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden olan Trabzon‘da görülmeye değer pek çok tarihi yapı ve tabiat güzelliği vardır. Sarp kayalıkların oyularak inşa edildiği mağara ve manastırlar, boylu boyunca uzanabileceğiniz yaylalar, hırçın denizi ve tarihi… M.S. 365-395 yılları arasında yapıldığı bilinen Sümela Manastırı, ülkemizdeki en önemli manastırlardan biridir. Ulaşımı oldukça zor olan ve vadi içine inşa edilmiş Sümela Manastırı’nın hikayesi de vardır. Rivayete göre; Aynı gece iki rahip rüyalarında Hz. İsa ve Hz. Meryem’i görmüştür. Gördükleri yere inşa edilen manastır, halk arasında ‘Meryem Ana’ olarak da anılmaktadır. Karadeniz’in nefes kesici doğası Sümela Manastırına giden yolda size eşlik edecek. M. S. 270 yılında kurulan Vazelon Manastırı’da, Sümela gibi Maçka ilçesinde yer alıyor. Burası bölgedeki en eski manastırdır.

Denizden gelebilecek saldırıları önlemek amacıyla 5. yüzyılda inşa edilen Trabzon Kalesi, şehrin en yüksek tepesinde yer alır. Trabzon’un tabiatının eşsizliğini sergileyen Uzungöl, doğaseverlerin mutlaka görmesi gereken bir bölgedir. Uzungöl yerli ve yabancı çok sayıda turistin, şehirde ilk uğrak noktaları arasında yer alır. Uzungöl, bölgede gelişen heyelan sonucu dere yatağının baraj şeklinde kapanması ile oluşmuş bir doğa harikasıdır.

Bingöl Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.