Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Sivas’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 55 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Sivas uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Bingöl Sivas Uçak Bileti
Bingöl Sivas Uçak Bileti

Roma döneminde Sebastaia diye adlandırılan Sivas, mimari yapıları, doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile dikkat çeker. Koçhisar Gölü olarak da bilinen Hafik Gölü, etrafı tesis ve doğal güzelliklerle çevrilmiş bir bölgede yer alır. Hafik Gölü içinde barındırdığı balık çeşidi ile de oldukça ilgi çekicidir.. Kentin bir diğer doğal güzelliği arasında yer alan Gökpınar Gölü, güneşin dünyaya karşı olan açısına karşı renk değiştirir. Aynı zamanda Gökpınar Gölü dalış için oldukça elverişlidir.

Divriği kalesi, eski dönemlerde Bizans ve İran arasında sınır karakolu görevi taşıyordu. Yüksek bir tepeye inşa edilmiş olan kale, Çaltı çayı üzerinde bulunuyor. Sivas İslami turizm için önemli bir yere sahiptir. Anadolu Selçuklu Devleti döneminde 1217 yılında İzzeddin Keykavus tarafından darüşşifa olarak yaptırılan Şifaiye Medresesi’nde İzzettin Keykavus’un türbesi bulunuyor. Bir diğer Anadolu Selçukluları tarafından yaptırılan medrese ise Buruciye Medresesidir.

Cumhuriyet döneminin yapı taşlarından biri olan “Milli Mücadele Karargahı” olarak kullanılan Sivas Kongresi Binası, Mustafa Kemal ve Heyet-i Temsiliye tarafından günümüze kalan önemli bir eserdir. Şehirde Ulu Cami, Gök Medrese, Şuğul Vadisi görülmesi gereken yerler arasındadır.

Bingöl Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.