Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Ordu’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 35 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Ordu uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

 

Bingöl Ordu Uçak Bileti
Bingöl Ordu Uçak Bileti

Yöresel lezzetleri, antik kentleri, yaylaları, tarihi evleri ve konakları ile Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Ordu, oldukça keyifli bir seyahat ortamı sunuyor. Boztepe, kenti ayaklar altına alan ve panoramik bir manzara sunan tepedir. Ordu’yu kuş bakışı görmek istiyorsanız mutlaka Boztepe’ye çıkmalısınız. Keyfalan Yaylası, Perşembe Yaylası, Argın Yaylası, Çambaşı Yaylası ve Topçam Yaylası şehir hayatından uzaklaşmak ve kendinizi kocaman bir yeşilliğe atmak için biçilmiş kaftandır. Güzel yaylaları ile tanınan Ordu’da, buralara uğramadan geri dönmeyin.

Paşaoğlu Hüseyin Efendi tarafından 1896 yılında inşa ettirilen Paşaoğlu Konağı, şehir merkezinde yer alır.  Bu eser şehirdeki ilk sivil mimari örneklerinden biridir. Günümüzde Paşaoğlu Konağı Etnografya Müzesi olarak adlandırılan yapı, 19. yüzyıl günlük yaşantı özelliklerini taşır. Üç katlı olan konakta, yatak odası, günlük odalar, misafir odası, elbise, takı, silah ve insanların eski döneme ait eşyaları yer alır.

Şehir merkezinde kentsel sit alanı içinde yer alan Taşbaşı Kilisesi şehirde görülmesi gereken bir başka mimari yapıdır. Taşbaşı Kilisesi, bölgede yaşayan Rum Ortodoks Hristiyanların oluşturduğu insan topluluğu tarafından 1853 yılında inşa edilmiştir.

Bingöl Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.