Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Mardin’en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 5 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Mardin uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Bingöl Mardin Uçak Bileti
Bingöl Mardin Uçak Bileti

Mardin ülkemizin en ilginç görünüme sahip şehirlerinden biridir. Gökyüzünün sarı ve kızıl görünümü ve taştan yapılmış evleri ile birçok gezginin uğrak noktasıdır. Tarihi yapısı ve kozmopolit duruşu ile Mardin oldukça misafiperverdir. Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi, iki kattan oluşuyor. Giriş katında Mardin’in geçmiş döneminden günümüze kadar ulaşan çok sayıda yapıt sergileniyor. Alt katta ise dönem dönem değişen kültürel faaliyetler yer alıyor. Mardin Zinciriye Medresesi, şehrin eski şehir merkezinde konumlandırılmıştır. Mardin’in taş evlerinden oluşan harika yapısını medreseden rahatlıkla kuş bakışı olarak izleyebilirsiniz.

Mardin Dara Antik Kenti, Mezopotamya’nın tarihi hissini yaşatan eserlerden biridir. Köklü bir geçmişe sahip olan antik kent, oldukça büyük bir alan içinde kurulmuştur. Burası şehre gelenlerin ziyaret noktalarından biridir.

Mezopotamya Ovası’nı alabildiğince görebileceğiniz Hasankeyf, dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Hasankeyf’in görkemli yapısı Dicle Nehri’nin kıyısına kurulmuştur. Buradan Kızıl ve sarı renklerin hakim olduğu Mezopotamya Ovası, inanılmaz bir görüntüye ev sahipliği yapıyor.

Mardin Midyat’ın en turistik bölgelerinden biri olan Midyat Konukevi, bugüne kadar çekilen dizileri ile de adını sıkça duyurmuştur. Aynı zamanda Midyat Konukevinden, Midyat’ın panoramik manzarasını da izleyebilirsiniz.

Bingöl Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.