Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Konya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 40 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Konya uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Konya Uçak Bileti
Bingöl Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahip bozkır şehri Konya, en eski yerleşim yerlerinden biridir.. Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin de bulunduğu Mevlana Türbesi, şehirdeki turistik dini mekanların başında gelir. Mevlana Türbesi 1274 yılında Mevlana’nın oğlu Sultan Veled tarafından yaptırılmıştır. Konya Selimiye Cami, Karatay Medresesi, İnce Minareli Medrese Konya’da manevi yoğunluğu hissedebileceğiniz diğer mekanlardır.

Yerköprü Şelalesi şehrin doğal güzelliklerinden biridir. Şelalede yüzme imkanı bulunduğundan hazırlıklı gitmenizde fayda var. Meram ilçesinde yer alan Kilistra Antik Kenti kayaların içinin oyularak yerleşim yeri haline getirilmiştir. Görüntü açısından Nevşehir Kapadokya’yı andıran antik kentte çalışmalar hala devam ediyor.

1928 yılında Atatürk’e hediye edilen ve tapusuna “Reis-i Cumhur Gazi Mustafa Kemal Paşa’ya Konyalıların hediyesidir.” diye eklenen Atatürk Evi Müzesi, eski Osmanlı dönemi mimarisi üzerine kurulmuştur. Atatürk’ün Konya’yı ziyareti sırasında kendine tahsis edilen bu sevimli ev, günümüzde Atatürk’ün kullandığı şahsi eşyaların sergilendiği bir müze olarak hizmet veriyor. Konya’da bulunan Karapınar Çölü, Türkiye’de tek çöl toprağıdır. Bitki örtüsü olarak ilginç bir yapıya sahip olan Karapınar, yerli ve yabancı turistlerin gözdesidir.

Bingöl Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.