Çok ucuz fiyatlarla  Bingöl Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Kocaeli’ne en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 29 saat 10 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Bingöl Kocaeli Uçak Bileti
Bingöl Kocaeli Uçak Bileti

Kocaeli, ülkemizin sanayi ve ticareti ile bilinen şehirleri arasındadır. Konumu itibariyle pek fazla turistik geziler için bugüne kadar adını duymasak da içinde saklı olan tarihi ve doğal güzelliklerini gerçek Kocaeli’liler bilir.

Abdülaziz’in av köşkü olarak bilinen Kasr-ı Hümayun Saray Müzesi, özenle işlenmiş motifleri ile oldukça dikkat çekicidir. Kasr- Hümayun İstanbul dışına yapılmış tek saraydır. İzmit saat kulesi ile oldukça yakın mesafede bulunan yapı, günümüzde müze olarak hizmet vermektedir. Müzenin oldukça yakının da bulunan Gayret Gemi Müzesi de, Gölcük Denizcilik Müzesi gibi içinde pek çok esere ev sahipliği yapıyor. Yüzen bir savaş gemisi görünümündeki Gayret Gemi Müzesi, Kocaeli tarihine ışık tutan kalıntılardan biridir.

1994 yılında Milli Park ilan edilerek koruma altına alınan Ballıkayalar Tabiat Parkı, yemyeşil alan içinde bulunan gölü ile tam bir doğa harikasıdır. Tırmanma ve trekking yapma imkanınızın bulunduğu Ballıkayalar’ın etrafında çok sayıda kahvaltı yapabileceğiniz mekan da bulunur. Kartepe Kayak Merkezi’nin yakınlarında bulunan Kuzu Yaylası Milli Parkı, dört mevsim güzel olan dokusu ve havası ile şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için birebirdir.

Bingöl Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.