Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Kayseri’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Kayseri uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Bingöl Kayseri Uçak Bileti
Bingöl Kayseri Uçak Bileti

Anadolu’nun en önemli kavşak noktaları üzerinde bulunan Kayseri, 6000 yıllık köklü bir tarihe sahiptir. Geçmişte ticaret yolları üzerinde olduğundan ötürü günümüzde pek çok eser hala sağlamlığını koruyor. M. Ö. 4500’lere dayanan geçmişi ile Kayseri, özellikle Selçuklu ve Osmanlı’dan pek çok izler taşır. Eski Kayseri ve yeni Kayseri’nin bir arada bulunduğu Cumhuriyet meydanı şehrin kalbidir. Kale, kule, cami ve kapalıçarşının bulunduğu şehir meydanı oldukça geniş ve görkemlidir. Kayseri kalesinin tarihi M. Ö. 3. yüzyıla dayanıyor. Haşmetli bir görünüme sahip kale, birçok şehirde olduğu gibi yüksek bir tepe de değil; şehir meydan da yer alıyor. Günümüzde kültür ve sanat merkezi olarak aktif bir şekilde kullanılan kalenin izleri Bizans, Selçuklu ve Osmanlı’dan kalma kalıntıları barındırıyor. Meydan da yer alan Bürüngüz Cami, 6. yüzyılda inşa edilmiş, tek kubbeli ve minareli camidir.

Tarihi 1500’lere dayanan Kayseri’nin ilçe merkezi Talas, şehirde mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Erciyes Dağının eteklerinde yer alan Talas, taş evleri kilise ve camisi ile eski kültürel dokusunu günümüzde hala muhafaza ediyor Burada Kapadokyalılar, Mazaklar ve Romalılar yaşamıştır. Aşağı ve Yukarı Talas olarak ikiye ayrılan yerleşim yeri, Gayri müslim ve Müslümanların bir arada yaşadığı topraklardır.

Bingöl Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.