Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Kars’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 24 saat 10 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Kars uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Bingöl Kars Uçak Bileti
Bingöl Kars Uçak Bileti

Kars, genellikle son yıllarda Doğu Ekspresi ile adını tüm ülkeye sıkça duyurmuştur. Şehirde özellikle yıllarca hükmünü sürdüren Rus mimarisi oldukça fazladır. Kars’ın doğal güzellikleri arasında yer alan Çıldır Gölü’nde oldukça keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Kışın 1965 metreye ulaşan Çıldır Gölü, eksilere düşen soğuktan donarak hipnotik beyaz bir çöle dönüşüyor. Yine de buz gölüne karşı savaş açan balıkçılar, kışın bu işin ehli olduklarını gösteriyor.

Türkiye’nin en güzel kayak pisti olduğunu gösterir nitelikte özelliklere sahip Sarıkamış, kış turizmini sevenler için oldukça ideal bir tatil keyfi yaşatıyor. Dünyada Alpler dışında sadece Sarıkamış’ta bulunan toz kristalleri ile kayak kalitesini artırıyor.

Ermeni mimarisi olan ve ülkenin en ucundaki tarihi mirası Ani Harabeleri, görkemli ve tarihi dokusu ile insanı büyülüyor. Anadolu ve Kafkasya arasında bir kapı görevi gören Ani Harabeleri, Ermenistan’a oldukça yakın bir bölgede bulunuyor. Türkiye ve Ermenistan sınırındaki Arpaçay Nehri sınırında bulunan Ani Harabeleri, ülkemizin en önemli antik kentleri arasında yer alır. İçinde bulunan cami, katedral, kilise ve surları oldukça etkileyicidir. 2016 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren yapı, Kars’ta turizmin başkenti sayılır.

Bingöl Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.