Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Hatay’a en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 15 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Hatay uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Hatay‘a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Hatay Uçak Bileti
Bingöl Hatay Uçak Bileti

Oldukça fazla mitolojik hikayeye ev sahipliği yapan Hatay, ülkemizin çok kültürlü şehirleri arasında en başta gelir. Cami ve kiliselerin aynı anda dolduğu, her dinden ve apayrı kültüre sahip insanların birlik içinde yaşadığı ender şehirlerden olan Hatay, tam olarak kozmopolittir. Medeniyetler şehri Antakya’da çok fazla sayıda tarihi eser bulunur. Şehrin en önemli simgesi defne ağacıdır. Apollon ve Daphne’nin kutsal aşk hikayesinin anlatıldığı mitolojik hikaye oldukça ilgi çekicidir. Harbiye Defne Koruluğu bu hikayeye tanıklı eden yerdir. Hatay’ın eşsiz doğal güzelliği ile bütünleşen Daphne’nin hikayesi turistler tarafından oldukça yoğun bir ilgi ile karşılanıyor.

Roma döneminde Pegan tapınağı olarak kulllanılan Habibi Neccar Cami, Bizans döneminde ise kiliseye dönüştürülmüştür. Bu iki medeniyetin ardından İslam ordularının Anadolu’ya girmesi ile öncelikle yapı, İslami mimariye uygun bir şekilde düzenlenmiş ve ardından camiye dönüştürülmüştür. Habibi Neccar Caminin en önemli özelliği ise Anadolu’daki ilk cami olarak kullanılmasıdır. Hatay’ı ziyaret ettiğinizde Aziz Simon Manastırı, St. Pierre Kilisesi ve Asi Nehri görülmesi gereken tarihi ve doğal güzellikler arasındadır.

Bingöl Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.