Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Giresun’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 35 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Giresun uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Giresun Uçak Bileti
Bingöl Giresun Uçak Bileti

Giresun, tarihteki en eski yerleşim yerlerinden biridir. Yemyeşil doğası ve havası ile tam bir Karadeniz şehri olan Giresun, aynı zamanda yakın komşusu Ordu ile de Doğu Karadeniz sınırını oluşturur. Pontus kralı tarafından yaptırıldığı bilinen Giresun kalesi, günümüzde şehrin simgesi durumundadır. Yapılan kazı çalışmaları neticesinde Giresun kalesinden çıkarılan eserlerin Helenistik dönem ve Roma imparatorluğuna ait olduğu bilinir. Giresun kalesinin diğer adı ise ‘Bronz duvarlı kaledir’. Günümüzde çeşitli etkinlikler için aktif şekilde kullanılır.

Giresun’un doğal güzelliklerinin sergilendiği Giresun Adası son derece turistik bir yer haline gelmiştir. Aynı zamanda Giresun Adası, Karadeniz’de bulunan iki adadan biridir. Giresun adası ikinci dereceden sit alanıdır. Üzerinde çeşitli bitki ve hayvan türlerinin bulunması ise flora yönünden zengin bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Giresun Adasında hala mitolojik birçok kalıntı yer alır.

Ortodoks Kilisesi olarak inşa edilen Giresun Müzesi’nin bir diğer adı Gogora kilisesidir. Kentin değişik bölgelerinde eski dönemlere ait ele geçirilen para, kıyafet, eşya, silah ve kabartma gibi bulgular Giresun Müzesinde sergilenir.

Bingöl Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.