Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Erzincan’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 30 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Erzincan uçak bileti al!

Sizde Bingöl’den Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Erzincan Uçak Bileti
Bingöl Erzincan Uçak Bileti

M.Ö 1050’li yıllarda Urartular ve Hititlilere ev sahipliği yapan Erzincan, birinci dereceden deprem kuşağı üzerinde yer alır. Geçirdiği ağır sarsıntı ve depremlere rağmen şehir ayakta kalmayı başarmıştır. Erzincan, ülkemizin hem tarihi, hem de doğal güzelliklerinin harmanlandığı şehirlerden biridir.

Toros Dağlarının uzantısı olan Munzur Dağları, şehirde mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikler arasında yerini alır. Munzur, volkanik bir dağdır ve toplamda 3000 metreyi aşan 10 tane zirveye sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesi’nin en yüksek dağ zinciri olma özelliğine sahip olan Munzur Dağı, sert kayalıkları neticesinde geçit vermiyor. Altıntepe Ören Yeri, şehrin turizm trafiğine açık bir diğer noktasıdır. Bizans, Urartu ve Osmanlı medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olan Altıntepe’de yapılan kazılar neticesinde birçok eser ele geçirilmiştir. Kalıntılardan bazıları şunlardır; kale, iç kale, mezar, saray ve kale duvarları. Aynı zamanda yapılan kazı çalışmaları neticesinde çıkarılan eserlerden şehirde, Urartu hakimiyetinin epeyi bir sürdüğünü söylemek mümkün.

Şehir merkezine 45 kilometre uzaklıktaki Üzümlü ilçesinde yer alan Aygır Gölü, en büyük krater göllerinden biridir. Aygır Gölünde bot gezisi, dağ yürüyüşü ve kaya tırmanışı yapabilirsiniz. Aynı zamanda bölge, kamp için de oldukça elverişlidir.

Bingöl Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.