Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Çanakkale’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 15 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Bingöl Adana Uçak Bileti
Bingöl Adana Uçak Bileti

Çanakkale, Türkiye tarihine en iyi tanıklık eden şehirlerden biridir. Yemyeşil ormanlarının denize çıkmasının yanı sıra, köklü geçmişi ile de gezginlerin elini boş bırakmaz. Şehir merkezinde birbirine oldukça yakın olan Aynalı Çarşı, Kordon ve deniz müzesi ilk durağınız olabilir. Aynalı Çarşı, Gelibolu savaşında bombalanmış ve harabe haline gelmiştir. Ardından 1967 yılında yenilenerek günümüzdeki halini alan çarşı, tarih kokan dokusu ile turistik yerlerden biridir. Çanakkale Deniz Müzesi, Çanakkale Savaşı’nı en iyi betimleyen yerlerden biridir. Farklı bölümleri bulunan müzenin en dikkat çeken eserlerinden biri ise Nusret Mayın Gemisi’dir.

Truva atı, bugüne kadar pek çok diziye ve filme konu olmuş, tarihin en büyük hileleri arasındadır. Aşk, intikam ve başarı üçlemesini konu edinen Truva Atı’nın hikayesini yerinde dinlemenizi öneririz.

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park’ta Çanakkale Savaşı’nda hayatını kaybedenlerin anısına, şehitlikler yapılmıştır. Aynı zamanda dönemin koşullarını ve savaşı anlatan çok sayıda eşya ve kalıntı sergileniyor. Tarihi Milli Park’ta Kilitbahir Kalesi, Çanakkale Şehitler Abidesi, Alay Şehitliği, Seyit Onbaşı Anıtı ve Mecidiye Tabyaları, Conkbayırı, Atatürk Anıtı ve Siperler başlıca gezilecek bölümlerdir.

Bingöl Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.