Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Batman’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 35 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Batman uçak bileti al!

Sizde Bingöl’den Batman’ gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Batman Uçak Bileti
Bingöl Batman Uçak Bileti

Dicle Nehri sınırlarına kurulan Batman’a bugüne kadar pek çok medeniyet ev sahipliği yapmıştır. Batman şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Maladabi Köprüsü Diyarbakır ve Batman karayolu üzerinde bulunur. 1147 yılında Artuklular tarafından yaptırılan Maladabi Köprüsü, şehirde tarihi yapılardan biridir. Köprünün içindeki nişler içinde güneş, hayvan ve insan motifleri vardır. Hasankeyf ilçesinde bulunan Hasankeyf mağaralarının sayısı oldukça fazladır. Kalkerli arazileri ile dikkat çeken mağaralar, eski zamanlarda bölge halkı tarafından ev olarak kullanılıyordu. Hasankeyf mağaralarının bir kısmı doğal bir oluşumken diğer kısım insan eli ile yapılmıştır.

Mor Kiryakus Manastırı, bölgede Hristiyanlara ait en eski yapı özelliğini taşır. Beşiri ilçesinde yer alan manastır 457 yılında, 365 odalı olarak inşa edilmiştir. Mor Kiryakus Manastırının yapımı sona erdikten sonra üniversite olarak kullanılmış, ardından ise inanç merkezine çevrilmiştir. Yine Beşiri ilçesinde bulunan bir başka tarihi yapı ise Memikhan Köprüsüdür. Batman’ın en eski yapılarından olduğu düşünülen köprünün kim tarafından ve ne zaman yapıldığı tam olarak belli değildir.

Zeynep Bey Türbesi, Seyyid Bilal Türbesi ve Hıdır Bey Cami şehirde önemli inanç mekanları arasında yer alır.

Bingöl Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.