Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Ağrı’ya en az beş uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 40 dakikadır.

[insert page=’agrida-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Ağrı uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Ağrı‘ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Ağrı Uçak Bileti
Bingöl Ağrı Uçak Bileti

1784 yılında yaptırılan ve Topkapı Sarayı’ndan sonra ülkedeki ikinci en büyük teşkilatlı saray olma özelliğine sahip olan İshak Paşa Sarayı, Ağrı’nın turizm alanlarından biridir. Sarayın içinde selamlık dairesi, türbe, merasim, harem, eğlence dairesi ve aş evi bulunur. İshak Paşa Sarayı’nın mimari özellikleri incelendiğinde Türkistan, Selçuklu ve Osmanlı izleri taşır. Oldukça görkemli bir yapıya sahip olan sarayın turist trafiği de dört mevsim fazlasıyla yoğundur. İhtişamlı yapıdaki bu mimariyi ziyaret etmek, dönemin havasına erişmeye yardım edecektir.

Ağrı Doğubeyazıt kalesinin yapım tarihi tam olarak bilinmemektedir. Urartu dönemine ait kalıntılar barındıran kale, kayalıklar üzerine kurulmuştur. Doğubeyazıt kalesi varolduğu dönemden itibaren farklı medeniyetlerin eline geçmiş ve en sonunda Yavuz Sultan Selim, Osmanlı himayesi altına almıştır. İshak Paşa Sarayı’na oldukça yakın mesafede bulunan Doğubeyazıt Sarayı Ağrı’da görülmesi gereken tarihi yapılar arasındadır.

Dünyanın en büyük ikinci meteor çukuru özelliğine sahip Ağrı meteor çukurunun, oldukça dikkat çekici bir görüntüsü vardır. Bu eşsiz oluşum günümüzde çok sayıda insanın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Bingöl Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.