Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Adana’ya en az beş uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 40 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Adana uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Adana‘ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Adana Uçak Bileti
Bingöl Adana Uçak Bileti

1945’te Bingöl Dağlarından esinlenerek ismini alan şehir, Anadolu’nun düşman işgaline uğramayan nadir illerinden biridir. Sülbüs Dağı 2884 metre yükseklikte bulunan volkanik bir dağdır. Bu dağın etekleri yayla olarak da kullanılır. Karları en geç eriyen dağlar arasında olan Sülbüs’ün tarihte bir hikayesi de bulunur. Rivayete göre adı Sülbüs olan bir genç, Starı adında güzel bir kıza aşık olur. Aralarına giren kötü kalpli bir cadı ise bu iki genci ayırmak için elinden geleni yapar. Sülbüs, kavuşamamanın acısı ile çok fazla dayanamaz ve ölür. Starı ise bu üzüntüye daha fazla dayanamaz ve o da hayatını kaybeder. Starı vasiyetinin üzerine Sülbüs’ün yanındaki mezara gömülür. Cadı bu duruma da dayanamaz ve ikisinin mezarının arasına dikenli çalı olarak girer. Bu nedenle Starı ve Sülbüs’ün öteki dünyada dahi kavuşamadıkları söylenir.

Zağ Mağarası Murat Nehri kıyısında sarp kayalıklara dayalıdır. İçinde birçok odası bulunan mağaranın iç tarafları kademeli olarak geçişlidir. M.S. 5. yüzyıl başlarında, Erken Hristiyanlık Dönemi’ne ait bu eser, Roma döneminde Hristiyanlığın yasaklandığı dönemlerde insanların gizli ibadet yeri olarak kullanılmıştır.

Bingöl Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.