Vize almak isteyenler bizimle de çalışıyor, tecrübemize güveniyor. Bhutan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Bhutan vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Bhutan vizesi için bizi arayın.

Bhtuan, Güney Asya’da Himalaya Dağlarının doğusunda konumlanmış olan küçük bir devlettir. Güneyinde Hindistan, Kuzeyinde Tibet konumlanmaktadır. Genel olarak 321 km uzunluğunda olan ülke 145 km genişliğindedir. Bhutan’a gitmek isteyen vatandaşlarımızın Bhutan vize işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

Ucuz Bhutan vizesi almak isteyenler..

Bhutan geniş dağlık alanları ile dikkatleri çeken bir ülkedir. Ülkeyi kuzey-güney doğrultusunda sekiz yüksek dağ ikiye ayırmaktadır. Güneyden kuzeye doğru uzanan geniş bölgede büyü bir ormanlık alan vardır. Yıllık yağış olarak ortalama ropikal bölgelerde 1520, yükseklerde 7620 mm’dir. Senelik sıcaklık ortalaması ise kuzeyden güneye doğru 16°C ile 25°C arasında değişim göstermektedir.

Ucuz Bhutan Vizesi - Bhutan vize işlemleri
Ucuz Bhutan Vizesi

Bitki örtüsü, ülke çok yağmur aldığından oldukça zengindir. Yüksekliği fazla olmayan bölgelerde gür ormanlar gözlemlenir. Orta kesimlere doğru ise yaprağını hiç dökmeyen ağaçlar vardır. Bu ormanlarda her türlü vahşi hayvan görülebilir. Bunlardan başlıcaları; leopar, yaban eşeği, çakal, kurt, geyik, ayı, kaplan ve fildir. Orman içerisinde bunlardan birisi ile karşılaşmanız olasıdır.

Bhutan’ın en önemli şehirleri arasında, başşehir Thimphu ve Traşikod-Zong, Tongsa-Ha ve Paro bulunmaktadır. Nüfusun yoğunlaştığı yerler ekonomik açıdan da zengin olan nehir kenarları, yani sulak yerlerdir. Bhutan’da yaşayan büyük bir kesim Tibet asıllıdır. Ayrıca Afrika ve Hindistan’dan da gelip yerleşenler olmuştur. Burada konumlanan evler genellikle büyük ağaçların gövdeleri oyularak yapılmış ya da çamur ve ağaçla örülerek yapılmış evlerdir. Beton yapımı evlerde yaşayanlar ise oldukça az sayıdadır.

  • Ucuz Bhutan vizesi alanlara ucuz otel bizden.

Bhutan’da ekonomi tarım üzerinden yürümektedir. Ekili arazilerin yoğunluğu sulama yapılan nehir kenarlarında yer alır. Pirinç, buğday, arpa, portakal ve çay en sık üretilen ürünlerdir. Ormanların yoğunluğu sebebi ile kereste üretimi fazladır.

Bhutan vize işlemleri

Her sene geleneksel olarak Temmuz ayında Haa Yaz Festivali adlı bir festival düzenlenir. Göçebe yaşamını öne çıkarırken bu festivalde ayrıca dine karşı saygı duruşu yapılmış olunur. Festivalde geleneksel dans ve müzik gösterileri dikkat çekmektedir.

Bhutan’a gitmek isteyen kişiler hizmet, hususi, umumi ya da diplomatik pasaport fark etmez, hepsi vizeye tabidirler. Ucuz Bhutan vizesi alıyoruz. Vize başvurusunda bulunmak isteyenlere firmamız gerekli desteği vermektedir. Bhutan vize işlemleri için kendisine vakit ayıramayan kişiler için işlemler gerçekleştirilmekte ve ekonomik vize alımı için yardımcı olunmaktadır.

Bhutan Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Bhutan vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.