Türkiye’ye vize uygulayan bütün ülkelere vize alıyoruz. Bizi arayın!. Bangladeş vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Bangladeş vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Bangladeş vizesi için bizi arayın.

Resmi adı ile belirtmek gerekirse Bangladeş Halk Cumhuriyeti Güney Asya’da yer almaktadır ve Dünyanın en yüksek nüfuslu ülkelerinden biri olarak kayıtlıdır. Anlamı “Bengal’in ülkesi” ülkesi olan Bangladeş Hindistan ile komşu, Myanmar ile de kısa bir sınır hatta sahiptir. Bangledeş’i ziyaret etmek için genelde ideal hava koşulları Nisan ve Mayıs olarak geçmektedir. Ülkeyi ziyaret etmek isteyen kişiler Bangladeş vize işlemlerini tamamlamak durumundadırlar.

Ucuz Bangladeş vizesi isteyenler..

Ucuz Bangladeş Vizesi - Bangladeş vize işlemleri
Ucuz Bangladeş Vizesi

Hindistan’a yakın olan Bangladeş nüfusunun yüzde 95’lik bir kısmını Bengaliler diye de bilinen Bangladeşliler oluşturmaktadır. Diğer etnik gruplar arasında Marmalar, Hasiler, Çakmalar, Tripuriler bulunmaktadır. Bunların çoğu müslüman olmamakla beraber genellikle Hindistan ve Uzakdoğu kökenlidirler. Çok partili bir demokratik sistemi bulunan ülkede devlet başkanı 5 yıllık bir süre için halk tarafından seçilmektedir.

Ülkenin en gelişmiş şehri başkenti olan Dakka’dır. Ülke ekonomisinin büyük kısmı tarıma dayanmaktadır. Çalışan nüfusun yüzde 65’i tarım alanında iş görmektedir. Para birimi ise Taka olmaktadır. Bangladeş limanlarının en yoğunu ve en büyüğü Chittagony’dir. Başkent Dakka, kültürel, ekonomi, bürokratik hayatın en yoğun görülebileceği yerdir. Bangladeş vizesi alanlara kampanyalı uçak bileti indirimi bizden!

Chittagony, Bangladeş limanlarının en yoğunu ve en büyüğüdür, ülke ihraç ve ithalatı bu liman üzerinden gerçekleşmektedir. Bangladeş başkenti Dakka ise bürokrasi, kültürel, ekonomik ve kent hayatının görülebileceği en önemli şehirdir. Başkent Dakka dışında Chittagong, Khuha, Rajshahi, Barisal ve Sylhet Bangladeş’in diğer önemli şehirleridir.Yerel saati Türiye’ye göre 4 saat ilerdedir. Bengladesş vizesi işin bizi arayın!

Bangladeş vize işlemleri

Bangladeş’e seyehat düşünülüyorsa şayet Türk vatandaşlarımızın vize için başvurmaları gerekmektedir. Umuma mahsus bordu pasaportlu kişiler vizeye tabidir. Hizmet, hususi ya da diplomatik pasaport sahipleri 90 günü aşmamak şartı ile vizeden muaf tutulmaktadır. Bangladeş vizesi alacak kişilerin ziyaret sebebine göre vize tercihinde bulunmaları gerekmektedir. aile, arkadaş ziyareti, iş gezisi, çalışma vizesi gibi farklı kategoriler bulunmaktadır. Ülkeye gitmek isteyen vatandaşlarımız için firmamız vize işlemleri konusunda gerekli desteği sağlamaktadır. Belgelerin belirlenip bilgilendirme yapılması, kontrollerin sağlanması, konsolosluğa belgelerin gönderilmesi, gelen cevabın ilgili kişiye aktarılması gibi işlemleri yetkililerimiz sizin için yapmaktadır. Hem zamandan tasarruf etmek hem de hesaplı Bangladeş vizesi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Bangladeş Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Bangladeş vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.