Bandırma’da 19. yüzyıldan kalma tarihi Bandırma Palas Otel kısa önce yenilenmişti. Konumuyla dikkat çeken otelin yetkilileri, otelin menüsüyle de çok ilgi gördüğünü belirtti. Balıkesir’in üçüncü büyük ilçesi olan Bandırma’da yer alan Baştaşgrup yatırımı olan Bandırma Palas Otel ilçe merkezinde olmasından dolayı şehrin en çok tercih edilen otellerden biri olduğu ifade ediliyor.

Denize yakın olması ve otelin içinde bistro restoran şeklindeki kafesiyle, geleneksel ve dünya lezzetlerinin olduğu menüsüyle de gastronomi keşfi sunduğu belirtilen Bandırma Palas’ın geçtiğimiz dönemde misafirlerini ağırlamaya başladı. Baştagrup yaptığı açıklamada, inşaat alanındaki deneyim ve profesyonelliğin aktarıldığını, mekanın sade ve şık dizaynıyla 19. yüzyıldan günümüze kadar yenilenen yüzüyle, donanımlı personeliyle konuklara maksimum konfor vaadettiğini belirtti. Baştagrup açıklamasına şöyle devam etti.

“Bandırma yazlık bir bölge olması ve deniz yolu ile İstanbul’a olan yakınlığı nedeniyle hareketli bir insan yoğunluğuna sahip. Şehrin tam merkezinde konumlanan Palas Otel, konaklama alanındaki iddiasını Noir Cafe & Kitchen’nın lezzetli menüleri ile perçinliyor. Mekan, alanında deneyimli şeflerin hazırladığı zengin menü içeriğiyle bölgenin en sevilen mekanları arasında yerini alıyor. Hafta içi her gün 12.00 ile 14.00 arasında birbirinden farklı içeriklerle, özenle hazırlanan öğlen menüleri, iş temposunun arasında yemek yeme zevkinden ödün vermek istemeyenler için başarılı bir alternatif sunuyor. Kendinizi gurme seyahatinde gibi hissedeceğiniz bir deneyim haline geliyor.”