Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Trabzon’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil  6 saat, 25 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Trabzon uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Trabzon Uçak Bileti
Balıkesir Trabzon Uçak Bileti

Muhteşem doğası, yaylaları, tarihi ve kültürü ile tam bir Karadeniz şehri olan Trabzon, görülmesi gereken ve nefes kesen bir tabiata sahiptir. Maçka ilçesinde bulunan Sümele Manastırı’nın bazı kaynaklara göre M.S. 365-395 yılları arasında yapıldığı düşünülüyor. Sarp kayalıklara inşa edilen manastır, muhteşem bir mimari kabiliyettir. Sümele Manastırı’nın hikayesi ise şu şekildedir; Aynı gece iki farklı rahip rüyalarında  Hz. İsa ve Hz. Meryem’i Sümele Manastırı’nın olduğu yerde görmüştür ve bunun ardından aynı yere Sümele Manastırı’nı inşa etmişlerdir. Burası dört mevsim yerli ve yabancı çok sayıda turistin uğrak noktalarından biri olmuştur.

Denizden gelebilecek saldırılara karşı inşa edilen Trabzon Kalesi 3 bölümden oluşur. Bunlar yukarı hisar, orta hisar ve aşağı hisardır. Trabzon’un doğal harikaları arasında yer alan kalenin ön tarafı deniz, arka tarafı ise yemyeşil ormanlık alandan oluşur. Trabzon Kalesi şehrin en yüksek tepesinde bulunur.

Vazelon Manastırı’nın M.S. 270 yılında kurulduğu ve İncil’deki Vaftizci Yahya Peygamber’e adandığı bilinir. Aynı zamanda manastır Trabzon’daki en eski manastır olma özelliğini taşıyor.

Balıkesir Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.