Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 40 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Ordu uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Ordu Uçak Bileti
Balıkesir Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in incisi olan Ordu, yemyeşil doğası ve mis gibi denizi ile oldukça ilgi çekicidir. Ordu’ya 20 km mesafede bulunan Yoraz Kent Ormanı, Saraycık beldesi sınırları içinde yer alır. Zengin ormanları, yürüyüş yolu ve seyir tepesi ile panoramik bir manzara sunar. Taşbaşı Kilisesi eski bir Rum Ortodoks kilisesidir. Kilise kentsel SİT alanı içerisinde korunuyor. Taşbaşı Kilisesi geçmiş dönem eserlerinin sergilendiği yer olmakla beraber, günümüzde kültür merkezi olarak hizmet vermektedir. Ordu manzarasını en güzel izleyebileceğiniz yerlerden biri olan Boztepe ve teleferik, şehirde yapılması gerekenler listesinde yer alır. Teleferik hattı ile 500 metre yükseklikte yer alan Boztepe’de yamaç paraşütü yapma imkanı da vardır. Ordu ve Perşembe ilçe merkezi arasında yer alan Yason Burnu, güneşin doğuşu ve batışının izlendiği ender yerlerden biridir. Aynı zamanda Yason Burnu’nun üzerinde kilise bulunur. Şehrin yemyeşil güzelliğini en güzel şekilde yansıtan Ulugöl, Gölköy ilçesinde yer alır. Özellikle hafta sonu tatilinin eğlenceli geçmesini isteyen doğaseverlerin uğrak mekanlarından biridir. Ulugöl’de doğa yürüyüşü ve mangal yapabilirsiniz.

Balıkesir Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.