Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Muş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 22 saat, 5 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Muş uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Muş Uçak Bileti
Balıkesir Muş Uçak Bileti

Muş‘u ziyaretiniz sırasında ilk durağınız Arak Manastırı olmalıdır. Arak Manastırı, şehrin en bilinen tarihi yapıları arasındadır. Karaçavuş Dağlarında kurulan manastırın olduğu bölge günümüzde yayla olarak kullanılır. Manastırın üzerindeki tarihi işlemeler Roma Döneminden kalma bir eser olduğunu gösteriyor. Kepenek Köyü zirvesindeki Arak Manastırı’nın bulunduğu çevrede eski zamanlarda üzüm şırası çıkarıldığı bilinir. Muş Kalesi, Moğol ve Ermeni istilalarına sahne olmuştur. Hz. Ömer döneminde İslam ordularının eline geçen Muş kalesi, Arap egemenliğine girmiştir. Günümüzde park haline getirilen kale ve çevresi mesire alanı olarak kullanılıyor.

Hamurpet (Akdoğan) Gölü, Varto ilçesinde, Hamurpet Dağında yer alır. Hamurpet Gölü’nün bulunduğu alan volkanik özellikler gözlemlenmiştir. 21 metre derinliğe sahip gölün her tarafı dik kayalıklarla çevrilidir. Göl, Muş’un doğal güzelliklerine sahip yerlerden biridir. Muş şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan Tarihi Murat Köprüsü bir Selçuklu inşasıdır. Günümüzde de kullanılan tarihi yapı 143 metre uzunluğunda ve 14 gözlüdür. Muş’ta gezilmesi gereken diğer yerler şu şekilde sıralanabilir; Varto Kayalıdere Ören Yeri, Muş Ulu Cami ve Alaaddin Bey Hamamı.

Balıkesir Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mus-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.