Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 40 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Mardin uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Mardin’de gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Mardin Uçak Bileti
Balıkesir Mardin Uçak Bileti

Mardin tam anlamıyla bir kültür ve tarih cennetidir. Birçok dinin ve ırkın bir arada yaşadığı şehir kızıl ve mavi görüntüsü ile de görenleri büyülemeyi başarıyor. Taş evleri, daracık sokakları ile Mardin, ülkemizde görülmesi gereken şehirlerin başlarında yer alıyor. Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi, kentin eski halini de anlayabilmeniz açısından oldukça faydalıdır. İki kattan oluşan müzenin giriş katında Mardin’in eski yaşam alanından eserler bulunuyor.

Günümüz teknolojisi sayesinde bu eser harika bir canlandırma ile oldukça dikkat çekici bir hale getirilmiştir. Mardin Zinciriye Medresesi, şehrin harika yapısını kuş bakışı görebileceğiniz yerlerden biridir.

Ulu Cami

Özellikle Mardin Ulu Cami manzarası buradan daha bir güzel görünüyor. Mardin’in eski şehir merkezinde bulunan Zinciriye Medresesi, şehirde görülmeye değer yerlerden biridir. 10. yüzyılda inşa edilen Mardin Kalesi şehri yukarıdan seyrediyor. Askeri olarak kullanılan kalenin yakınlarına ulaştığınızda Mezopotamya Ovası’nın kusursuz yüzü ile karşılaşıyorsunuz. Mardin Kalesi şehri izleyebileceğiniz yerlerden biridir. Şehirde Dara Antik Kenti, Deyrulzafaran Süryani Manastırı, Midyat ve Hasankeyf görmeden dönmemeniz gereken yerlerdir.

Balıkesir Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.