Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 26 saat, 45 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Kocaeli Uçak Bileti
Balıkesir Kocaeli Uçak Bileti

Ülkemizin ticaret ve sanayi şehri olarak gelişen Kocaeli, en büyük 10 kentten biridir. Ağır sanayisinin yanı sıra şehir bizi şaşırtacak doğal güzelliğe sahiptir. Kocaeli aynı zamanda büyük bir geçmişi ile köklü yapılara da ev sahipliği yapar. Sultan Abdülaziz’in Av Köşkü olarak bilinen Kasr-ı Hümayun, kente gelen seyahatseverlerin uğrak noktaları arasındadır. İstanbul dışında yapılmış tek saray olma özelliği ile günümüzde müze olarak hizmet vermektedir. Kasr-ı Hümayun’un kendine has yapısı oldukça ilgi çekicidir. Saat kulesi de Kasr-ı Hümayun’a yakın bir mesafede yer alır. Sultan 2. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yılı şerefine yaptırılan saat kulesi, bir nevi şehrin simgesidir. 1994 yılında Milli Park ilan edilerek, koruma altına alınan Ballıkayalar Tabiat Parkı, güzel doğası ile ziyaretçilerini en güzel şekilde ağırlıyor. Ballıkayalar’ın eşsiz doğasında doğa yürüyüşü yapabileceğiniz gibi tırmanma sporuna da tercih edebilirsiniz.

Kışı ve kış sporlarını sevenler için güzel bir konumda bulunan Kartepe Kayak Merkezi’nin yazın yemyeşil manzarasını; kışın ise oldukça keyif veren kayak pistini izleyebilirsiniz. Teleferik eşliğinde güzel manzaralara şahit olacağınız Kartepe Kayak Merkezi oldukça fazla turist ağırlıyor.

Balıkesir Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.