Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Kastamonu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 18 saat, 35 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Kastamonu Uçak Bileti
Balıkesir Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu, Karadeniz Bölgesi’nin şirin illerinden biridir. Yeşilliği ve güzel denizi ile turistik özelliğe de sahip olan şehir, tarihi evleri ile de oldukça dikkat çekicidir. Kentte ilk uğrak noktalarınız arasında yer alacak olan Kastamonu Kalesidir. Şehir merkezinde bulunur. 12. yüzyılda Bizans İmparatorluğu tarafından inşa edilmiştir. Kale, heybetli duruşu ile yoğun ilgi çeker. İçinde pek çok yöresel eşya satıcının bulunduğu kale 155 metre uzunluğunda ve 50 metre genişliğindedir.

Candaroğlu Beyliği ve Osmanlı Devleti’nin yıllarca hüküm sürdüğü Kastamonu kalesinin günümüze uzanan duvarları, kuleleri, burçları ve surları oldukça dayanıklıdır.

Valla Kanyonu dünyanın en derin ikinci kanyonu olarak bilir. Pınarbaşı ilçesinde bulunan bu kanyon içinde gizli pek çok tuzak barındırır. 1994 yılında öğrenciler kanyonda kaybolmuş ve yaklaşık 14 gün sonra yürüyerek Cide ilçesine ulaşmıştır. Oldukça sarp kayalıklarla çevrili, görkemli kanyon, ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır.  Yine Pınarbaşı ilçe merkezinde bulunan Ilıca Şelalesi ülkemizin en güzel şelaleleri arasında yerini alır. Döküldüğü yerde havuz oluşturan şelalenin etrafı film efektlerini aratmayacak doğa harikası ve yeşilliklerle doludur.

Balıkesir Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.