Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Kahramanmaraş’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 12 saat, 15 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Kahramanmaraş Uçak Bileti
Balıkesir Kahramanmaraş Uçak Bileti

Ülkemizin Maraş dondurması ile ünlenen şehri Kahramanmaraş, oldukça köklü ve güzel bir tarihi dokuya sahiptir. Maraş’a geldiğinizde ilk uğramanız gereken yerlerden biri Hurman Kalesidir. Sarp kayalıklara kurulmuş olan Hurman Kalesini gezmek ve tırmanmak keyif alacağınız aktivitelerden biridir. Mavigöl Şelalesi kayalıkların ardına saklanmış, gizli bir cennettir. 15 metre yükseklikten akan şelalesini izlemek oldukça rahatlatıcıdır. Mavigöl şelalesine tırmanma imkanınız da bulunuyor. Kahramanmaraş’ın doğal harikaları arasında yer alan Tekir Yeşilgöz, tam bir doğasever mekanıdır.

Gölün etrafı yemyeşil otlar ve mevsimin getirdiği, sarı, kahverengi ağaçlarla çevrilidir. Tekir Yeşilgöz’ün etrafında pek çok alabalık tesisi de bulunuyor. M. Ö. 40.000 ve 10.000 yılları arasında Kahramanmaraş’ta en eski yerleşim merkezi olarak sayılan Döngel Mağaraları üç bölümden meydana geliyor. İrili ufaklı bir sürü sarp kayalıklardan oluşan göl ve şelaleleri bulunur. Bazı mevsimlerde zaman zaman taşan gölleri risk oluşturabildiği için, buralarda yüzmek istediğinizde mutlaka çevreyi bilen biri bulunmalıdır. Döngel Mağaraları etrafından kamp ve izcilik alanları da mevcuttur. Şehirde Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi, Elbistan Ulu Cami ve Maraş evleri de gezilmesi gereken yerler arasındadır.

Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.