Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 20 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Hatay uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Hatay Uçak Bileti
Balıkesir Hatay Uçak Bileti

Hatay, Türkiye’de çok farklı bir yere sahip şehirdir. Aynı anda hem ezan okunan, hem de buna kilise çanlarının eşlik ettiği görkemli şehir, büyük bir kozmopolit merkezidir. Harbiye Defne (Daphne) Koruluğu, şehrin simgesi olan Defne Ağacından geliyor. Apollon ve Daphne’nin aşk hikayesini konu anlatan koruluk, doğal zenginliği ile oldukça ilgi çekicidir. Habibi Neccar Cami, Roma döneminde Pagan Tapınağı, Bizans döneminde ise kilise olarak kullanılmıştır. İslam ordularının şehri ele geçirmesi ile birlikte ilk olarak kilise, camiye dönüştürülmüş ve Anadolu’daki ilk cami olarak kullanılmaya başlanmıştır. Aziz Simon Manastırı (St. Simone Manastırı) Antakya’nın en bilindik yapıları arasındadır. Antakya-Samandağ arasında bulunan manastır, M. S. 6. yüzyılda inşa edilmiştir. Aziz Simon Manastırı kenti ziyaretiniz sırasında gezmekten keyif alacağınız yerler arasındadır. Pierre Kilisesi, dünyanın ilk katolik kilisesi özelliğine sahiptir. Burası aynı zamanda Hristiyanlığı yaymak için yapılan, gizli toplantılar için kullanılan merkezlerden biridir. İnanç turizminin başkenti olan Hatay’da Aziz Pavlus Ortodoks Kilisesi de oldukça önemlidir.

Balıkesir Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları ucuz uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.