Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 10 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Giresun uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Giresun Uçak Bileti
Balıkesir Giresun Uçak Bileti

Karadeniz’in eşsiz güzelliklerinden nasiplenmiş Giresun, özellikle doğal güzellik açısından oldukça zengindir. Ordu ile birlikte Doğu Karadeniz’in sınırını oluşturan şehirde ilk dikkat çeken yapılardan biri Giresun Kalesi’dir. Pontus Kralı tarafından yaptırıldığı bilinen kalenin geçmişi Helenistik ve Roma dönemlerine dayanır. Giresun Kalesi aynı zamanda Bronz Duvarlı Kale olarak da bilinir. Giresun Adası ve Kefken Adası Karadeniz’de bulunan iki adadır. Giresun adası ikinci dereceden sit alanıdır. Ada üzerinde çok sayıda kuş ve bitki türü bulundurulması ile de dikkat çekicidir.

Giresun Müzesi, Gogora kilisesi olarak da bilinir. 1923 senesinde boşaltılana dek müze, Ortadoks Kilisesi olarak hizmet vermiştir. Ardından cezaevi olarak kullanılmaya başlanan yapı, 1988 senesinde Giresun Müzesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Giresun Mavi Göl, soğuk suları ile özellikle yaz aylarında oldukça güzel bir görsel şölen sunuyor. Şehri ziyaretiniz sırasında Mavi Göl, mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Sis Dağı, Kuzulan Şelalesi, Bedrama Kalesi ve Kulakkaya Yaylası Giresun’da merak uyandıran yerler olarak sıralanabilir.

Balıkesir Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.