Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Gaziantep’e her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 6 saat, 5 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Gaziantep Uçak Bileti
Balıkesir Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep, ülkemizin turizm açısından oldukça gelişmiş şehirleri arasındadır. Özellikle farklı uygarlıkların şehirde bıraktığı tarihi yapılar ve gurmelere layık lezzetleri ile oldukça ilgi çekicidir. ‘Çingene Kız’ eseriyle adını duyuran Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’ni gezmek oldukça keyiflidir. Müzede bu eser dışında yüzlerce farklı mozaik kalıntı yer alır.

Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, kentte yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biridir. Eski Hristiyanlık dönemlerine kadar uzanan tarihi ile, Gaziantep seyahatinizde mutlaka gezmeniz gereken yerlerden bir diğeri ise Rum Kale’dir. Göz alıcı bir doğal güzelliğe sahip Rum Kale, küçük bir ada kenti durumundadır.

Zincirli Bedesten, içinde 70’ten fazla dükkan bulunduran yöresel esnaflar çarşısı olarak bilinir. 17. yüzyılda inşa edildiği bilinen bedestenin günümüzde hala eski yapı görünümünü muhafaza ettiği görülür. Gaziantep Kalesi’nin tarihi M. Ö. 3600’lü yıllara dayanıyor. 16. yüzyılda tekrar onarımdan geçen kale, günümüzdeki halini Osmanlılar döneminde kazanmıştır. İçinde yer alan Gaziantep Savunması Kahramanlık Panoraması Müzesi’nde ise Kurtuluş Savaşı sırasında geçen mücadelenin örneklerini sergileyen pek çok eser sergilenir.

Balıkesir Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.