Çok ucuz fiyatlar ile Balıkesir Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Eskişehir’e direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 6 saat 25 dakikadır.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir günümüzde pek çok arkeolojik kalıntıyı bünyesinde barındıran bir şehirdir. Uzun yıllar Frigyalılara ev sahipliği yapan kentin geçmişi, antik çağlara kadar uzanıyor. Günümüzde Frigyalılardan kalma mirasa sahip çıkan şehir, aynı zamanda merkezinden geçen Porsuk Çayı ve hareketli öğrenci yaşamı ile ülkemizde mutlaka görülmesi gereken noktalardan biridir.

Tarihi Odunpazarı Evleri, bölgenin en ilgi çekici semtlerinden biridir. Eskişehir’in en eski yerleşim birimi olan Odunpazarı, özellikle son yıllarda gerçekleşen restorasyon çalışmaları ile bambaşka bir görünüme kavuşmuştur. Bölgede pek çok sanat merkezi, müze, restoran, otel ve çeşme bulunur. Aynı zamanda Odunpazarı, kenti ziyaretiniz esnasında konaklama yapabileceğiniz yerlerden biridir. Şehrin en eski evlerine sahip olan bölge, geleneksel Osmanlı Devleti sivil mimarisinin en güzel örneklerini yansıtıyor.

Şehrin ortasından geçen Porsuk Çayı, Sakarya Irmağının en uzun koludur.  Özellikle Porşuk Çayının geçmesi sonucunda ikiye ayrılan Adalar, genç nüfusun yoğun olduğu bölgedir. Adaların etrafı yüzlerce kafe, restoran, bar ve kitapevinden oluşur. Gondol ve bot turları ile Porsuk Çayı, ziyaretçilerine keyifli bir seyahat sunuyor.

Balıkesir Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Merkez Havalimanı içinden de Balıkesir Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı