Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Erzurum uçak bileti< de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 20 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Erzurum uçak bileti al!

Sizde Balıkesir’den Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Erzurum Uçak Bileti
Balıkesir Erzurum Uçak Bileti

Erzurum Anadolu’nun en köklü yerleşim yerlerinden biridir. Palandöken’in yamaçlarında kurulu ve soğukluğunu buradan alan şehir, çok sayıda uygarlığa ev sahipliği yapmıştır.

Anadolu Selçuklu’dan kalan mezar yapı taşlarının en iyi örneği Üç Kümbetler’in oldukça farklı bir mimarisi vardır. Kümbetlerin en büyük olanı, Emir Saltuk’a ait olduğu XII. yüzyıl veya XIV. yüzyıl başlarında yapıldığı biliniyor. Diğer iki kümbet hakkında ise çok fazla bilgi bulunmuyor. Tortum Şelalesi, kentin doğal mirası içinde yer alır. Burası aynı zamanda Türkiye’nin en görkemli şelalelerinden biridir. 50 metre yükseklikten dökülen çay, ülkemizin en yüksek şelaleleri arasındadır.

Şehir merkezinde yer alan İbrahim Paşa Cami, Erzurum’da gezilmesi gereken yerler arasındadır. İstanbul Kapı, Erzurum Kalesi’nin dört kapısından biridir. Bu eser Osmanlı döneminden kalmıştır. Kalenin bir başka özelliği ise Atatürk’ün şehre bu kapıdan girmiş olmasıdır. Bizans İmparatorluğu tarafından yapıldığı bilinen Erzurum Kalesi, şehrin en dikkat çekici tarihi yapılarından biridir. İç ve dış kaleden oluşan eserin, dış tarafı günümüze dek farklı medeniyetler tarafından defalarca yağmalanmasına rağmen iç kale özelliğini muhafaza etmiştir.

Balıkesir Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.