Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 6 saat, 30 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Bodrum uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Bodrum Uçak Bileti
Balıkesir Bodrum Uçak Bileti

Ege ve Akdeniz’in tam olarak kesiştiği noktada bulunan Muğla, Bodrum, o güzel mavi beyaz evleri, cennet güzelliğindeki koyları ve sıcak kanlı insanları ile hayran olacağınız bir güzelliktedir. Bodrum’da harika bir deniz tatili yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sadece buraya layık görülmüş birçok tarihi özellik ile de karşılaşabilirsiniz.

Dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi ve dünyanın en önemli su batığı bu şehire verilmiş. Bodrum Kalesinde bulunan Sualtı Arkeoloji Müzesi’nin içindeki en önemli eserleri su batığından çıkarılanlar kapsıyor. Aynı zamanda Halikarnas Mozolesinden geriye kalan kalıntılar da burada sergileniyor. Bodrum Kalesi antik çağda ada şeklindedir. Zamanla şehir ile kara parçası bağlanarak yarımadaya dönüştürülmüştür. Kalede beş adet kule bulunuyor. Bunlar; Fransız Kulesi, İtalyan Kulesi, Alman Kulesi, İngiliz Kulesi ve Yılanlı Kule’dir.

Eski adı Kefaluke olan Akyarlar Bodrum merkeze 22 km mesafededir. Akyarlar, Bodrum’da sörf yapmak isteyenler için biçilmiş kaftandır. Bitez, Bodrum’un en güzel köşelerinden biridir. Sakin ve sığ denizi ile birçok çocuklu ailenin de tercihi olan Bitez, Bodrum’da görülmesi gereken yerlerden biridir.

Balıkesir Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.