Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 6 saat, 50 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Batman uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Batman Uçak Bileti
Balıkesir Batman Uçak Bileti

Batman ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunur. Günümüze kadar pek çok medeniyet tarafından ele geçirilmiş olan kent tarihi yapıları ile oldukça ilgi çekicidir. Artukoğulları tarafında 1147 yılında inşa edilen Maladabi Köprüsü, heybetli görünümü ile günümüzde hala sağlamlığını koruyor. Batman’a 7 kilometre mesafede bulunan Maladabi Köprüsü, Diyarbakır Batman karayolu üzerinde yer alıyor. Hasankeyf mağaraları Hasankeyf ilçesinde yer alıyor. Kalkerli arazilere sahip bu mağaraların bir kısmı doğal, bir kısmı ise insan eli ile yapılmıştır. Eski dönemlerde ev olarak kullanılan mağaralar günümüzde tarihi yapı olarak ziyaretçilerini bekliyor. Hasankeyf ilçesinde bulunan bir başka tarihi mekan ise Zeynel Bey Türbesi’dir. Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan’ın oğlunun türbesi olan mabet, 1243 yıllında yapılan Otlukbeli savaşında hayatını kaybetmesinin sonucu olarak yapılmıştır.

Mor Kiryakus Kilisesi, Hristiyanlara ait 365 odalı olarak 457 yılında inşa edilmiştir. Yapı, ilk zamanlarında üniversite olarak hizmet vermekteydi. Ardından inanç merkezi olarak kullanılan Mor Kiryakus, bulunduğu topraklarda Hristiyanlık inancına sahip kimselerin kalmaması üzerine terk edilmiştir. Mor Kiryakus Kilisesi, yakın tarihte restore edilerek müzeye çevrilmiştir. İçinde Hristiyanlık dönemine ait çok sayıda eser sergilenir.

Balıkesir Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.