Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Antalya’ya her gün en az yedi uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 10 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Antalya uçak bileti al!

Sizde Balıkesir’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Antalya Uçak Bileti
Balıkesir Antalya Uçak Bileti

Antalya ülkemizin eşsiz plajları, el değmemiş mavi bayraklı koyları ile ünlü bir turizm kentidir. Kaleiçi, Muratpaşa ilçesinde bulunan tarihi bir yapıdır. Genellikle her sokağının denize açıldığı Osmanlı’dan kalma tarihi evleri ile oldukça ilgi çekicidir. Kaleiçinde Suna-İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi, Hadrian Kapısı ve Yivli Minare gezilecek yerler arasındadır.  Kaleiçine oldukça yakın bir mesafede olan Hadrian Kapısı, Antalya’nın antik dönemlerinin en güzel örneklerinden biridir. Roma İmparatoru Hadrianus’un, M. Ö. 130 yılında şehri ziyareti sırasında inşa edilmiştir. Yivli Minare, 13. yüzyılda  Alâeddin Keykubat’ın emriyle Bizans dönemine ait kilisenin camiye çevrilmesi ile meydana gelmiştir. Yivli minare aynı zamanda kentteki ilk İslam dönemi eseridir.

Şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Düden Şelalesi iki kola ayrılıyor. Büyük İskender’in bölgeden geçerken atlarına su içirdiği kolu İskender Şelalesi olarak geçiyor. Diğer kolunun adı ise Yukarı Düden’dir. Antalya Arkeoloji Müzesi, çevredeki antik kentlerden getirilen kalıntıların sergilendiği yerdir. 5 bine yakın eserin sergilendiği müze Süleyman Fikri Erten önderliğinde, İtalyanların kenti işgali sırasında kurulmuştur.

Balıkesir Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.