Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Ankara’ya her gün en az on uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 19 saat, 45 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Ankara uçak bileti al!

Sizde Balıkesir’den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Ankara Uçak Bileti
Balıkesir Ankara Uçak Bileti

Hamamönü, ülkemizde 19. yüzyıl sivil mimari örneğini en güzel şekilde yansıtan yapılara sahiptir. Yöresel ürünlerin satıldığı El Ürünleri Pazarı, Mehmet Akif Müzesi ve Sanat Sokağı Hamamönün’de keyifle gezebileceğiniz yerler arasındadır. Ankara Kalesi günümüze kadar farklı uygarlıklar tarafından hem savunma merkezi, hem de yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Kalenin Akkale burcunda, Mustafa Kemal’in telkinleri üzerine açılmış Eti Müzesi bulunuyor. Kalenin devamında Anadolu Medeniyetleri Müzesi de görülmeye değer yerler arasındadır.

İlk olarak Damat Rüstem Paşa tarafından 1521-1522 yılları arasında misafirlerini ağırlamaya başlayan Ankara Rahmi M. Koç Müzesi, daha sonraları sanayide kullanılan koleksiyonların sergilenmesi ile devam etmiştir.

Anıtkabir, Ankara’da gezilecek yerler listesinde en başta gelir. İnşası için çeşitli ülkelerden 47 projenin katıldığı bir yarışma düzenlenmiştir. Prof. Dr. Emin Onat ve Doç Dr. Ahmet Orhan Arda’nın projesi milli duyguları yansıtma açısından en uygunu görülmüştür.  Atatürk’ün ”Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” düşünesi doğrultusunda yapılan Barış Parkı ve Anıt Blok’la birlikte toplamda iki bölümden oluşuyor. Eser 2. Ulusal Mimarlık Dönemi’nin en önemli örneğidir.

Balıkesir Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.