Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Adıyaman’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 15 saat, 40 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Balıkesir’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Adıyaman Uçak Bileti
Balıkesir Adıyaman Uçak Bileti

Şehir merkezine 100 km mesafede Kahta ilçesinde yer alan Nemrut Dağı, ihtişamlı duruşu ile görenleri cezbedecek bir oluşumdur.   Nemrut Dağı’nda Kommagene krallığı döneminden kalan, anıt mezarlar ve dev heykeller bulunuyor. Nemrut Dağı dünyanın 8. harikasıdır. Bu özelliği ile de kentin adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Her yıl on binlerce turist yalnız Nemrut Dağı’nı görmek için Adıyaman’a gelir. Ayrıca güneşin doğuşunu ve batışını izleyebileceğiniz en güzel yerlerden biridir. Cendere Çayı üzerine kurulmuş olan Cendere Köprüsü, dünyanın en eski köprülerinden biridir ve günümüzde hala kullanılır. Arsemia Antik Kenti, M. Ö. 2. yüzyılda kurulmuştur. Adıyaman’ı ziyaretiniz sırasında gezmekten keyif alacağınız yerlerden biridir.

Şehir merkezinde yer alan Oturakçı Pazarı, kentin en kalabalık pazarlarından biridir. Oturakçı Pazarında bin bir çeşit yöresel eşya bulabilirsiniz. Perre Kaya Mezarları içinde oyuralarak yapılmış, 200 adet mezar bulunuyor. Bu mezarlar oda şeklinde ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik olarak inşa edilmiştir. Adıyaman’ı ziyaret ettiğinizde Karakuş Tümülüsü, Çelikhan İçmesi, Palanlı mağarası, Çat Barajı ve Adıyaman Kalesi görmeniz gereken tarihi miraslar arasında yer alır.

Balıkesir Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.