Bahreyn vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Bahreyn vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Bahreyn vizesi için bizi arayın.

Bahreyn Krallığı, Basra Körfezi’nde yer alan bir ada ülkesidir. Bu ada ülkesi toplamda 30 ufak adadan meydana gelmektedir. Bahreyn ise Başkent Manama’nın da üzerinde bulunduğu en büyük adadır. Doğal güzellikleri ile her sene ortalama 5 milyonun üzerinde turiste ev sahipliği yapan Bahreyn Krallığı ziyaret için vize talebinde bulunmaktadır. Bahreyn vizesi ile ülkeye giriş mümkündür.

Ucuz Bahreyn vizesi almak isteyenler..

Ucuz Bahreyn Vizesi - Bahreyn vize işlemleri
Ucuz Bahreyn Vizesi

İnsani Gelişme Endeksi’nin 2011’de yaptığı araştırmalar ve ortaya çıkan verilerine göre en gelişmiş ülkeler arasında yer alan Bahreyn, kişi başına düşen gelir, ortalama yaşam sürei, okur-yazar oranı ile pek çok ülkeyi geride bırakmıştır. Ekonomik anlamda ise Basra Körfezi’nin en zengin ülkesi konumundadır. Ulaşım ve iletişimde teknolojiden geri kalmamakla beraber pek çok ülkenin yatırımcısı da mevcuttur.

Alüminyum üretimi ekonomik faaliyetlerin en önemlilerinden birisidir. İhraçta petrolden hemen sonra gelmektedir. Bahreyn’de eğitim eğitim-öğretim zorunlu kılınmamaktadır. Ülkede 140 ilkoul yer alırken ayrıca 40 ortaöğretim ve 10 mesleki okul yer almaktadır. Bahreyn vizesi kolay alınmaktadır.

Ülke, turistik açıdan çok güçlüdür. Öyle ki her sene ortalama 5 milyonun üzerinde ziyaretçi kabul etmektedir. Kurban bayramı tatili gibi 4 günlük kısa bir tatilde bile 800 bin turiste ev sahipliği yapmıştır. Ülkeye ziyaret edenlerin büyük çoğunluğu Dubai, Katar, Kuveyt gibi ülkelerden olmaktadır. Behreyn vizesi alanlar için ucuz uçak bileti sağlıyoruz.

Bahreyn vize işlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları eğer Bahreyn Krallığı’nı ziyaret etmek istiyorlarsa umuma mahsus pasaportlarda vize uygulamasına tabidirler. İki ülke karşılıklı olarak resmi pasaportlarda 90 günlük muafiyet tanımaktadırlar. Umuma mahsus pasaportlulara Bahreyn’e yapacakları turistik gezilerde sınır kapısında 15 gün ikameli olarak vize işlemi yapılmaktadır. Bu süre daha sonra uzatılabilmektedir. Bahreyn’e gitmek isteyen kişilere firmamız  Bahreyn vize konusunda gerekli desteği sağlamaktadır. Bahreyn vizesi almak için gerekli evrakları öğrenmek için bize ulaşın.

Bahreyn vize işlemleri için yeterli zamanı bulunmayan vatandaşlarımıza her türlü evrak listesi temin edilmekte, evrakların kontrolü, tamamlanması ve geri kalan işlemlerin yapılması hususunda yetkililerimiz tarafından yardımcı olunmaktadır. Ülkeye gitmek isteyenler için hem maddi açıdan daha rahat hem de hızlı ve prosedüre uygun işlemler uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Siz de Bahreyn’e gitmek istiyor ama hem hesaplı hem de hızlı bir vize işlemi istiyorsanız hemen firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Bahreyn vizesi de alıyoruz.

Bahreyn Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.